Sekretariatet for Forbrukerklageutvalget

Forbrukerklageutvalget har et sekretariat som sørger for saksforberedelse og saksavvikling. Sekretariatet kommuniserer med partene, og har til oppgave å gjøre publikum kjent med forbrukerklageutvalget og de vedtakene som blir fattet.


Kontakt oss


Telefonnummer: 23 40 06 80
e-post: post@forbrukerklageutvalget.no

Telefontid
Sekretariatet har telefontid på hverdager kl. 9:00 - 11:15, og kl. 11:45 -14:30. Unntaksvis kan telefonen være ubetjent også innenfor den oppgitte telefontiden i forbindelse med møter og lignende. Vi viser i den forbindelse til de ansattes direktenummer og e-postadresser, som fremgår nedenfor.

 

Aslaug Skrede Gauslaa
Direktør
Direktetelefon: 47 48 63 52
e-post: Aslaug.Skrede.Gauslaa@forbrukerklageutvalget.no

Silje Foldøy Grutle
Seniorrådgiver
Direktetelefon: 47 45 19 00 
e-post: Silje.Foldoy.Grutle@forbrukerklageutvalget.no 

Torunn Hoem Brunsvik
Rådgiver 
Direktetelefon: 47 48 04 62
e-post: Torunn.Hoem.Brunsvik@forbrukerklageutvalget.no

Maria Isabel Frang
Førstekonsulent 
Direktetelefon: 47 48 48 92
e-post: Maria.Isabel.Frang@forbrukerklageutvalget.no
  
Anne Mette Eikrem
Rådgiver 
Direktetelefon: 47 48 48 87
e-post: Anne.Mette.Eikrem@forbrukerklageutvalget.no
 
Pål Harald Asknes
Seniorrådgiver 
Direktetelefon: 47 48 48 14
e-post: Paal.Harald.Asknes@forbrukerklageutvalget.no

Sue Ellen Filberg (permisjon)
Sekretær
Direktetelefon: 47 48 48 50 
e-post: Sue.Ellen.Filberg@forbrukerklageutvalget.no
 
Shazia Simab Ghazanfar
Konsulent
Direktetelefon: 47 48 47 97
e-post: Shazia.Ghazanfar@forbrukerklageutvalget.no

Thea Åhsbom Kristiansen
Førstekonsulent
Direktetelefon: 47 46 75 53
e-post: Thea.Ahsbom.Kristiansen@forbrukerklageutvalget.no

Marie Grønvik
Rådgiver
Direktetelefon: 47 48 01 50 
e-post: Marie.Gronvik@forbrukerklageutvalget.no

Ida Tonning Røyseth
Sekretær
Direktetelefon: 47 48 48 21
e-post: itr@forbrukerklageutvalget.no

 

Sist endret 13.03.2017 13:52